Araç Kaplama

Araç kaplama, Arabasının rengini beğenmeyenler veya farklı bir arayış içerisinde olanlar için renklere olan mahkûmiyeti ortadan kaldırıcı yöntem Araç Kaplama Sistemleriyle aracınızın hayalinizdeki renge bürünmesini sağlıyoruz.

Bu teknik sayesinde aracın boyanma riskini ortadan kaldırıyoruz. Hatta isteğinize bağlı olarak aracınızı parça bazlı değişimlerle yeni bir görünüme kavuşmasını sağlıyoruz.

Reklamınız
Her Yerde

Araç kaplama ile firma reklamınız aracınızla gezsin. Kurumsal çizgilerle oluşturduğumuz tasarımlarla uygulama sonrası etkili bir reklam yöntemi haline dönüşüyor. Araç kaplama, aracınızın boyasını korurken boya ile kıyasladığınızda zaman ve bütçe tasarrufu sağlamaktadır. Çiziklerin görünürlüğü azaltılırken, dış hava koşullarına karşı dayanıklı bir aracınız olacaktır. Üstelik yüksek basınçlı yıkama ekipmanları ile yıkanabilir ayrıca pasta ve cila yapılabilmektedir.

Aracınızın temizlenmesi de rahatlıkla yapılacaktır. Zift ve benzeri maddeler artık leke olmaktan çıkacaktır. (Kuş pisliği asit içerdiği için uzun süre beklerse folyo yanabilir)

S.S.S

İstediğimiz tasarımı yapabiliyor musunuz?
Aracınızın cam, kapı kolu vb kaplama yapılmayacak yerler dışında tasarımınızı dijital ortamda yerleştirdikten sonra çıkan sonuca göre kaplama işlemi yapabiliriz.
Arabaya zararı var mı?
Her işte olduğu gibi bu işte de kullanılması gereken kaliteli malzeme seçildiği sürece söküm aşamasında aracınızın boyasına zarar vermemektedir.
Söküm işlemi nasıl yapılıyor?
Söküm ciddi ve dikkatli bir şekilde yapılması gereken bir işlemdir. Aracınıza zarar vermeyecek yöntemler ve ürünler ile başarılı bir şekilde sökülmektedir.
Ruhsata işletmem gerekiyor mu?
Aracınıza en ufak bir logo yapıştırsanız bile tescil işleminde ruhsata işletmek zorundasınız.
Ne kadar süre kullanabilirim?
Kullanılan malzeme ve baskı kaliteli olduğu sürece en az 2 yıl kullanım sunmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken iklim koşullarının şartlarıdır.
Fiyatlandırma nasıl çıkıyor?
Her aracın şekline ve boyutlarına göre fiyatlamamız değişmektedir. Komple aracı kaplamak ile sadece kapılara logo uygulaması arasında fiyat farkı oluşmaktadır.