Fuar Kongre Kurulumu

Fuar kongre kurulumu, Fuar stand tasarım sürecinden uygulama sürecine kadar, yeteneklerini görsel sanatların her dalında etkin olarak kullanan profesyonel ekip ile hizmet vermekteyiz.

Fuar, konferans, sergi, tanıtım ve diğer tüm organizasyonların her sürecinde (Tasarım, Üretim, Uygulama) profesyonel hizmet anlayışı ile tam bir çözüm ortağınız.

Çözüm
Ortağınız

Fuar kongre kurulumu için tasarımınızı sizler için profesyonel tasarım ekibimiz oluşturacak. Fakat yine de bazı önemli detayları belirlemenizde yarar bulunuyor. Bunların başında da standınızın hedefinizdeki kişilerde nasıl bir etki uyandırmasını istediğiniz gelmektedir.

Tasarım sürecini birlikte planlarken potansiyel müşterilerinizde yaratmak istediğiniz duygu durumuna göre bir renk ve tema belirlenebilir. Geriye kalan detaylı konularla ilgili sizlerin zamanını almadan biz tüm süreci baştan sona yürütüyor olacağız.

S.S.S

Hangi bölgede hizmet veriyorsunuz?
Akdeniz bölgesinde hizmet vermekteyiz.
Projelendirme yapıyor musunuz?
Sistemin kurulacağı alanı en iyi şekilde değerlendirmek için standlarınızın teknik çizimlerini, 3 boyutlu modellemesini gerçekleştirmekteyiz.
Söküm işlemi nasıl yapılıyor?
Söküm ciddi ve dikkatli bir şekilde yapılması gereken bir işlemdir. Tekrar kullanılabilecek olan yapısal formların düzgün bir şekilde uzman kişiler tarafından yapılması gerekiyor.
Kurulum süreci ne kadar sürüyor?
İstediğiniz fuar sistemine göre 1 hafta ile 2 hafta arasında değişmektedir.
Demontaj hizmeti ayrı mı veriliyor?
Kurulan sisteme bağlı olarak değişiyor. Detaylı bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz.
Nasıl bir fiyatlandırma çıkıyor?
Fuar sistemlerinin şekline ve boyutlarına göre fiyatlamamız değişmektedir.