Dijital Baskı Uygulama

Dijital Baskı Uygulama‘da iç mekan dijital baskı ve dış mekan dijital baskı için Antalya’da en kaliteli malzemeler ve makineler ile çalışmaktayız. Folyo, Onewayvision, Kumlama, branda, kumaş gibi bir çok malzeme üzerine baskı işlemi gerçekleştirmekteyiz.

Dijital Baskıdan çıkan ürünler uygulama için uygun koşulları sağladığında ekibimiz montajı yapılacak zemine profesyonel bir şekilde uygulamaktadır.

Dijital Baskı
Çözümleri

Dijital Baskı Uygulama, Dijital baskının diğer baskı yöntemlerinde olduğu gibi “baskı ve kalıp hazırlık, renk ayarlama” gibi bir sürece ihtiyacı yoktur.

Diğer baskı tekniklerinde ilk doğru baskıyı elde edene kadar geçen süreler dijital baskıda sadece birkaç dakikadır. Dolayısıyla dijital baskı siparişleri genelde aynı gün ya da ertesi gün rahatlıkla teslim edilebilir.

S.S.S

İstenilen ölçüde basabiliyor muyuz?
Malzeme ölçüleri belirli olduğu için ancak ekleme yöntemi ile çok büyük ölçülere çıkabiliyoruz. Detaylı bilgi için bizleri arayabilirsiniz.
Her zemine uygulanabilir mi?
Düz yüzeyler üzerine rahatlıkla uygulanabilir fakat alçı, duvar gibi gözenekli zeminler için baskıyı ayrı bir zemine yapıştırdıktan sonra uyguluyoruz.
Değiştirme imkanı oluyor mu?
Uygulanan zeminin durumuna göre eski baskı söküldükten sonra yenisi uygulanabilir.
Kullanım ömrü ne kadar?
Burada dikkat edilmesi gereken eğer ürün dış mekanda yer alacaksa, güneş ışınları, sıcaklık ve soğukluk gibi etkenler önemlidir. Uygulanacak yeri görmeden kullanım ömrü ile ilgili bilgi vermek doğru olmaz.
Temizlenebilir mi?
Alkol gibi uçucu ve kimyasal ürünler ile temas etmediği sürece temizlenebilir.
Nasıl bir fiyatlandırma çıkıyor?
Ölçü ve malzemeye göre fiyatlarımız değişmektedir. Doğru malzeme seçimi için bizleri arayabilirsiniz.