Özel Tasarım Ürünler

Özel Tasarım Ürünler, proje ve imalatlarını kendi bünyemizde çözdüğümüz özel tasarım ürünlerimizi iş yerlerinde, ofislerde ve evlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Oteller için butik ürünler, kurumsal firmalar için reklamlarını gösterebilecek özel tasarım ürünler, hediye ve promosyon ürünleri, ürünlerini tanıtabilecekleri raflar gibi bir çok tasarımsal ürünün imalatını gerçekleştirmekteyiz.

Farklı
Olun

Özel tasarım ürünler de önemli olan müşterilerden gelen isteklerin üretilebilirliğini inceledikten üretim aşaması için bilgisayar ortamında çizilip Lazer, CNC ve Dijital Baskı için uygun şekilde makinelere gönderilir.

Makinelerden çıkan parçalar kaliteli bir işçilik ile imalatı yapıldıktan sonra müşterilere teslimi gerçekleştirilir.

S.S.S

İstediğimiz tasarımı yapabiliyor musunuz?
Üretimlerde kullandığımız malzemeler, tasarımlarınız için uygun koşulları sağlıyorsa üretilebilir.
Hangi malzemeleri kullanıyorsunuz?
Açıkçası reklam sektöründe kullandığımız yüzlerce malzeme var. Tasarımın üretim aşamasında en iyi hangi malzeme karşılıyorsa onu kullanıyoruz.
Seri üretim yapıyor musunuz?
İster 1 adet isteyin ister 1.000 adet isteyin. İstediğiniz adetlerde rahatlıkla üretebilmekteyiz.
Nasıl bir fiyatlandırma çıkıyor?
İstemiş olduğunuz ürünün boyutları, malzeme seçimi, üretim aşamaları ve kaç aşamadan geçeceği fiyatı etkileyen unsurlar arasındadır. Bizleri arayarak projeniz ile ilgili fiyat bilgisi talep edebilirsiniz.
Dayanıklılık durumu nedir?
Aslında bu soru nasıl bir ürün istediğinize bağlı. Çevresel koşulları değerlendirerek projenizi en kaliteli şekilde üretiyoruz. Etkili olmayan bir ürünün imalatı iyi sonuçlar doğurmayabilir.
İç ve dış mekanda kullanabilir miyim?
Ürününüzü kullanacağınız mekanlara göre üretim ve malzeme seçimini ona göre yapmaktayız.