CNC Lazer Kesim

CNC Lazer Kesim, Tasarımı ve projesi hazır işlenecek parçaların teknik resimleri ya müşteriden yada şirketimiz tarafından oluşturulmaktadır. Bu dosyalar cnc makinede simülasyon yapılıp teslim süresi hesaplanmaktadır.

Müşterilerimizin beklentilerini yerine getirmek ve üretim sürelerini en aza indirgemek için üretim teknolojimizi sürekli geliştiriyoruz. Bu sayede parça kesme işlemlerini yüksek kalitede ve hızda yapıyoruz.

Yüksek
Kalite

CNC Lazer Kesim, Maliyet avantajından, kalite avantajına kadar pek çok faydası bulunan lazer kesim makinesi günümüzde çok fazla tercih edilmektedir. Lazer kesimin faydaları arasında bulunan minimal boyutta kesim ile eski sistem kesmede gerçekleştiremed iğimiz kesimleri rahatlıkla kesebiliyoruz.

CNC Lazer Kesim de kullanılan Lazer teknolojisi ile belirli malzemelerde, 2 veya 3 boyutta, sınırsız geometrilerde kesim olanağı sağlayan, yüksek kaliteli iş çıkarmaktadır.

S.S.S

İstenilen ölçüde basabiliyor muyuz?
Malzeme ölçüleri belirli olduğu için ancak ekleme yöntemi ile çok büyük ölçülere çıkabiliyoruz. Detaylı bilgi için bizleri arayabilirsiniz.
Her zemine uygulanabilir mi?
Düz yüzeyler üzerine rahatlıkla uygulanabilir fakat alçı, duvar gibi gözenekli zeminler için baskıyı ayrı bir zemine yapıştırdıktan sonra uyguluyoruz.
Değiştirme imkanı oluyor mu?
Uygulanan zeminin durumuna göre eski baskı söküldükten sonra yenisi uygulanabilir.
Kullanım ömrü ne kadar?
Burada dikkat edilmesi gereken eğer ürün dış mekanda yer alacaksa, güneş ışınları, sıcaklık ve soğukluk gibi etkenler önemlidir. Uygulanacak yeri görmeden kullanım ömrü ile ilgili bilgi vermek doğru olmaz.
Temizlenebilir mi?
Alkol gibi uçucu ve kimyasal ürünler ile temas etmediği sürece temizlenebilir.
Nasıl bir fiyatlandırma çıkıyor?
Ölçü ve malzemeye göre fiyatlarımız değişmektedir. Doğru malzeme seçimi için bizleri arayabilirsiniz.